• -5,00 zł

Fartuch kelnerski – Zielony

Punkty lojalnościowe niedostępne dla produktu z promocji

37,00 zł
32,00 zł
Promocja -5,00 zł
Brutto

Fartuch kelnerski zielony stworzony został z myślą o pracownikach lokali gastronomicznych, restauracji, barów oraz hoteli. Oferowany produkt szyty jest w naszych pracowniach krawieckich z wysokiej jakości tkaniny, pochodzącej z polskich hurtowni. Odzież wyposażona jest w 3 springi, które umożliwiają dopasowanie odzieży do każdego typu sylwetki.

Szerokość – 70 cm
Długość – 90 cm

Kolor
12330
Odzież gastronomiczna
View all products of Odzież gastronomiczna

Fartuch kelnerski zielony to niezbędny element ubioru kelnerów oraz kelnerek. Intensywna barwa nie traci swojej wyrazistości nawet podczas częstego prania. Fason nie deformuje się, zachowuje zatem swój pierwotny kształt niezależnie od upływu czasu. Fartuch kelnerski polecany jest pracownikom hoteli, restauracji, barów oraz wszelkiego typu lokali gastronomicznych. Cechuje go doskonała jakość wykonania, bowiem wszystkie produkty szyjemy w naszych szwalniach, a użyte do produkcji materiały pochodzą z polskich hurtowni.

Naszym klientom oferujemy również usługę naniesienia logo na wybrany element odzieży gastronomicznej – wówczas zapraszamy do kontaktu mailowego. Pełna identyfikacja wizualna to niewątpliwy atut lokalu gastronomicznego.

Szerokość – 70 cm
Długość – 90 cm
Gramatura – 190-200 g/m2

Opis

Długość
90 cm
Szerokość
70 cm
Bawełna
35%
Poliester
65%
Gramatura
190-200 g/m2
Kieszonka
Tak
Model
Standard: 1-kolor

Specyficzne kody

Napisz swoją opinię

4