Odzież gastronomiczna z logo – doskonały wybór dla każdego lokalu

Dobrej jakości odzież gastronomiczna z logo powinna być połączeniem wygody, elegancji oraz bezpieczeństwa. Każdego dnia ubrania tego typu są szczególnie narażone na działanie wielu czynników. Odpowiednio dobrane tkaniny oraz materiały – które wykorzystywane są w oferowanych przez nas modelach – sprawią, iż codzienne użytkowanie odzieży będzie przyjemne oraz bezproblemowe.
Atuty idealnie dobranej odzieży gastronomicznej

Oferujemy ubrania stworzone z myślą o kucharzach, kelnerach, restauratorach oraz pracownikach hoteli. Codzienna praca w różnych warunkach – np. w wysokiej temperaturze – wymaga wykorzystania odzieży najwyższej jakości.
Materiał powinien być zatem odporny zarówno na temperaturę, jak i również na zabrudzenia.
Jego przewiewność jest dodatkowym atutem, gdyż pracownicy restauracji, barów lub kawiarni niejednokrotnie pracują w bardzo szybkim tempie.
Wygoda oraz komfort w noszeniu odzieży roboczej jest niezwykle ważną kwestią. Ubiór nie powinien powodować obtarć czy odgnieceń.
Ruchy muszą być swobodne oraz przez nic nieograniczone czy utrudnione.

Wykorzystywane przez nas tkaniny nie ulegają zniszczeniu oraz kurczeniu się podczas prania.
Jest to bardzo ważna cecha, ponieważ odzież gastronomiczna jest znacznie częściej prana, w porównaniu do ubrań innego rodzaju.
Odporność na gniecenie, łatwość w pielęgnacji oraz prasowaniu sprawia, iż nie musimy poświęcać zbyt dużej uwagi na przygotowanie ubioru do pracy.

Odzież gastronomiczna z logo to różnorodność rozmiarowa oraz kolorystyczna, dzięki którym dobierzemy odpowiedni model dla każdego pracownika. Elementem zasługującym na uwagę jest również możliwość wyboru odzieży typowo męskiej lub kobiecej. Sylwetki obu płci różnią się znacznie od siebie, dlatego też modele kobiece są taliowane i uszyte nieco inaczej, w porównaniu do modeli męskich.

Najwyższa jakość druku logo na odzieży gastronomicznej

Spersonalizowane ubrania u pracowników dodają elegancji oraz bardziej stylowego wyglądu zarówno im, jak i również restauracji, kawiarni, barowi, hotelowi, sali weselnej bądź bankietowej. Klienci niejednokrotnie zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Odzież gastronomiczna z logo firmy na pewno przykuje ich uwagę – warto zatem postawić na rozwiązanie tego typu. Identyfikacja wizualna wszelkich elementów – np. w restauracji – jest doskonałą wizytówką każdego lokalu oraz znacznie podnosi jego prestiż.

Haft na ubraniu wykonany jest w oparciu o najnowsze technologie przez sprzęt wysokiej jakości. Maszyny te doskonale odwzorują dany logotyp firmowy, nie należy zatem obawiać się jakiegokolwiek zniekształcenia lub zdeformowania. Dodatkowym elementem personalizacji odzieży gastronomicznej może być nadruk imienia pracownika. Kelnerzy oraz kelnerki obsługujący gości odbierani są wówczas bardziej przyjaźnie. Klienci cenią sobie profesjonalne podejście obsługi, ale również atmosferę panującą w lokalu. Zadbajmy zatem o każdy szczegół, który poprawić może odbiór naszej firmy i który pomoże nam zyskać grono stałych oraz zadowolonych Klientów.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
4