Nowy produkt w sklepie - Polar

Polar – nowy produkt dostępny w naszym sklepie!

Polar to odzież uniwersalna, dlatego też doskonale sprawdza się zarówno w miejscach pracy, jak i również poza nią. Ze względu na swoją wygodę oraz komfort noszenia, stanowi istotny element ubioru roboczego dostawców, pracowników cateringu, magazynierów, budowlańców czy osób pracujących w branży gastronomicznej.

Uniwersalny krój polaru

Prosty fason oraz jednolita barwa nadają polarowi eleganckiego wyglądu. Szeroki wachlarz dostępnych barw umożliwia dobranie polaru do pozostałych elementów ubioru. Duży wybór pod względem rozmiarów oraz płci pozwoli na dopasowanie odpowiedniego modelu do każdego typu sylwetki. Wysokiej jakości materiał, z jakiego bluza jest wykonana, odporny jest otarcia czy uszkodzenia mechaniczne. Przyjemna w dotyku gramatura tkaniny otula ciało, dzięki czemu polar noszony może być w chłodne wieczory, podczas wykonywania prac w ogrodzie, na wakacyjnych wyjazdach, spacerach czy podczas wykonywania wszelkich aktywności fizycznych na świeżym powietrzu. Ponadto idealnie sprawdzi się w miejscach pracy, w których panują chłodniejsze temperatury. 

Polar to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów odzieży. Wspomniana wcześniej wygoda znacznie wpływa na komfort jej noszenia, dzięki czemu ruchy mogą być wykonywane w pełni swobodnie. Są to istotne cechy, ponieważ wiele prac opiera się na ciągłym ruchu fizycznym. Łatwe zapinanie na zamek błyskawiczny umożliwia szybkie zakładanie i zdejmowanie polaru. Stójka otulająca szyję oraz boczne kieszenie po obu stronach znacznie wpływają na praktyczne zastosowanie odzieży. Warto również podkreślić, iż wszystkie oferowane przez nas produkty szyte są w polskich szwalniach oraz pracowniach krawieckich. W obecnych czasach, w których zalewani jesteśmy wszelkiego rodzaju towarami pochodzącymi z całego świata, fakt ten znacznie wpływa na wartość odzieży.

Możliwość naniesienia haftu

Oferujemy również usługę naniesienia profesjonalnego haftu na wybraną odzież gastronomiczną. Spersonalizowany polar – np. z logo firmy na plecach – znacznie podnosi jakość świadczonych usług. Haft wykonywany jest przez wyspecjalizowane maszyny, które w sposób precyzyjny oraz dokładny odwzorują nawet najbardziej skomplikowany logotyp. Dzięki optymalnej wielkości haftu, nie jest on w żaden sposób zdeformowany czy zniekształcony.

Prowadząc firmę w branży produkcyjnej, dostawczej czy gastronomicznej warto zdecydować się na tego typu personalizacje odzieży pracowniczej. Identyfikacja wizualna to ważny element realnie wpływający na wizerunek firmy. Wbrew pozorom, klienci zwracają uwagę na każdy szczegół, który w konsekwencji może wpłynąć na ich poziom zadowolenia po skorzystaniu z usług danej firmy. Doskonale wiedzą o tym niektóre lokale gastronomiczne. Obsługa kelnerska bardzo często posiada ubiór identyfikujący ją z restauracją, w której pracują – jest to zarówno logo, jak i również imię czy nazwisko pracownika. Restauracje dbają o całokształt oferowanych usług – smak i jakość potraw, ubiór obsługi kelnerskiej czy wystrój lokalu. Personalizując stroje kelnerek oraz kelnerów nadajemy restauracji bardziej profesjonalnego wyglądu.n

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
4