Nowości

Odzież dla piekarzy oraz cukierników

0 komentarze
12 odsłony

Praca w piekarni, cukierni lub w innych zakładach produkcji żywności, wymaga od pracownika ścisłego przestrzegania pewnych zasad. Przede wszystkim są to kwestie związane z bezpieczeństwem oraz higieną w miejscu pracy – ma to ścisłe powiązanie z nieustannym kontaktem z produktami spożywczymi, które następnie trafiają do klientów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez branżę gastronomiczną oraz spożywczą poszerzyliśmy nasz asortyment o odzież roboczą dla piekarzy oraz cukierników.

Nowy produkt w sklepie - Polar

0 komentarze
10 odsłony

Polar to odzież uniwersalna, dlatego też doskonale sprawdza się zarówno w miejscach pracy, jak i również poza nią. Ze względu na swoją wygodę oraz komfort noszenia, stanowi istotny element ubioru roboczego dostawców, pracowników cateringu, magazynierów, budowlańców czy osób pracujących w branży gastronomicznej.

Jak reklamować restauracje?

0 komentarze
10 odsłony

Zakładając restaurację głównym celem jej funkcjonowanie jest pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie dotychczasowych dzięki pysznym potrawom, świetnej atmosferze lokalu i profesjonalnej obsłudze. Często jednak te podstawowe aspekty nie wystarczają. Wtedy warto wdrożyć reklamę, która z pewnością wpłynie na większą rozpoznawalność i renomę restauracji.

Ubrania gastronomiczna

0 komentarze
7 odsłony

Ubrania gastronomiczne w różnego rodzaju lokalach są bardzo ważnym elementem, do którego niestety często nie przywiązuje się wagi. Praca w kuchni wiąże się z trudnymi warunkami pod względem wysokich i niskich temperatur, czy wilgoci. Pracownicy mają do czynienia z ogniem oraz ostrymi urządzeniami i przedmiotami. Istotny jest więc odpowiedni ubiór, który zapewni komfort pracy, ale też bezpieczeństwo i higienę. 

4